Reference

Matej Dolinay

Tradiční cyklus Cestovatelské středy přináší vždy zajímavá vystoupení lidí, kteří navštívili země velmi i méně vzdálené. Zároveň táto akce umožňuje setkat se s lidmi, kteří se o cestování a objevování nového zajímají. Doufám, že do budoucna si zachová svou kvalitu a oblibu.

 

Hanka Svobodová, Praha

Osobně mě na cestovatelských středách vždy potěšila diverzita témat a z pohledu přednášejícího i příjemná a včasná komunikace s pořadatelem. Prostě, co se dohodlo, to bylo a přednášky se odehrávaly ve velmi příjemné atmosféře.
 

Michal Vičar, Brno

V rámci cyklu Cestovatelské středy jsem měl besedu o své cestě kolem světa ve Škodě 1000 MB. Studenti vytvořili velmi příjemné prostředí a organizátoři měli vše precizně připravené. Jsem rád, že jsem zde mohl vystoupit!

 

Marek Mráz, Dal Iake, Šrínagar, Kašmír

Cestování je asi dobrý způsob, jak si za peníze koupit krásné okamžiky a "Cestovatelské středy" vás o tom přesvědčí...

 

Šimon Heller, České Budějovice

Cestovatelské středy je vynikající projekt, který zprostředkovává nejen studentům zajímavé informace z různých koutů světa. Pravidelný a značný počet posluchačů jednotlivých přednášek potvrzuje, že stojí za to přijít. Sám jsem měl přednášku na téma západní Afrika a příjemně mě překvapili jak organizátoři, tak samotná atmosféra.

 

Vojtěch Benda, Brno

Cestovatelské středy (či úterky) byly a jsou příjemným zakončením většiny mých cest v posledních letech. Mě osobně dávají možnost si v průběhu roku znovu připomenout atmosféru letního cestování. A posluchačům nabízí zprostředkování mých historek a zážitků i možnost do ciziny nakouknout skrze mé fotografie. To vše vždy s perfektně nachystaným zázemím a vstřícným přístupem ze strany organizátorů. Zkrátka, přednášel jsem už mnohokrát a vždy jsem to dělal moc rád.